آقای شاد به نظرم از یک فرد تحصیل کرده ای مثل شما انتظار نمی رفت به جای فرمایشات ائمه اطهار سخنان کورش را برگزینی کورش در مقایسه با آنها پشیزی هم نمی ارزد ضمنا قرار دادن عکس خود و پسرت در اول سایت خیلی خیلی کار عوامانه ای است امیوارم  این نظر منو منعکس کنی.

گاهی انسان با دیدن بعضی افعال از انسانهای دیگر به خود میبالد وگاهی شرم دارد چند روز پیش مطلبی را نوشتم ولی اثر نداشت اما من قانع شدم چون شخصیت تو واسم روشن شد

منامن از دیرباز در ذهن و افکار فرزندانش و آشنایان شهره به تقدس و مردمان آن دیار پاک افتخار دارند که بودو نبودشان را مدیون و مرحون خون پاک شهدای کربلا و علمدار کربلا وسفیر ابی عبدالله الحسین(ع) می دانند و به این باور شهدایی چون نظرزاده،فرخی،عبادی،علیاری،غلامی،نظامی ،بابایی،منصومی،نوری،تقدیم نمودند و جانبازان وآزادگانی سرافراز براین اعتقاد جانفشانی کردند. حال جناب آقای شاد چگونه بجای ادعیه پرمحتوا و انسان ساز حضرات معصومین(ع) خاصه حضرت سیدالساجدین را فراموش کرده از دعای ناقص انسان ناقصی چون کوروش که امروز با نگرش به تمدن و فرهنگ غنی اسلامی دیگر جای افتخار به او در ذهن هیچ انسان آزاده ای باقی نمانده استفاده می کنید.                                                       

----------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار

هدف از درج این مطلب، استفاده از نظرات دوستان درباره محتویات وبلاگ می باشد.

و در ضمن فکر می کنم که اشتباه ما و دوستان این است که ائمه و شخصیت های مذهبی مان را در مقابل شخصیتهای ملّی مان می گذاریم.

احترام به ائمه و معصومین که اعتقادات مذهبی ما (بدون هیچ شک و تردیدی) برگرفته از راه و روش آنهاست، وظیفه هر مسلمانی است.

و احترام به شخصیت های ملّی و میهنی هم جای خود را دارد.

و با توجه به اینکه وبلاگ، فضایی است با محدودیت های خاص خود، لذا از دوستان انتظار می رود که محدودیتهای ما را در نظر داشته باشند چرا که اعتقادات دینی و مذهبی  و ملّی را نمی شود در وبلاگ رد و یا تایید کرد، با تاکید بر اینکه اعتقادات مذهبی یا ملّی گرایی ربطی به عرب و فارس و ترک و غیره ندارد.

و در ضمن علت اینکه قسمت نظرات باز می باشد این است که ما به فرهنگ و نظرات دوستان احترام خاصی قائل می باشیم.

بهتر است که دوستان نظرات خود را به نام ارسال فرمایید، چرا که استفاده از اسم روستا بار معنایی خاصی را می دارد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳٩٠ | ٢:٥٥ ‎ب.ظ | نویسنده : ساعد و امیر حسین | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.