رونمایی از کتاب دخترک پروانه ای خانم ربابه حیدری طولاش

انتشار کتاب «دخترک پروانه ای » خانم مریم حیدری طولاش را به جامعه نویسندگان و مردم خلخال به خصوص مردم طولاش تبریک می گوییم.

صبح امروز طی مراسمی که در اداره ارشاد شهرستان  خلخال برگزار شد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال اظهار داشت: کتاب دخترک پروانه‌ای برای رده سنی نوجوانان و  جوانان در 100 صفحه تالیف و به تیراژ  هزار جلد چاپ شده است.
قوام فتحی بیان  داشت: این کتاب توسط ربابه حیدری‌ طولاش دانش‌آموز دوره  پیش‌دانشگاهی خلخال نوشته شده و در آن سیر تخیلی کودکی در توصیف آرزوهای خود و خوشبختی والدین دخترک به قلم کشیده  شده است.
وی ادامه داد: نویسندگی در سنین نوجوانی و جوانی می‌تواند بسیاری از  این شور و شوق‌های این دوران را به درستی هدایت کند و قلم به دست شدن دانش‌آموزان  ما خود یکی از راه‌های گسترش فرهنگ ادبی است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال از فراهم بودن  زمینه‌های مناسب برای حمایت از نویسندگان، شاعران و محققان جوان در این شهرستان خبر داد و گفت: ما فضای مناسب و عالی را برای این کار در خلخال فراهم کرده‌ایم و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با جدیت از این آثار حمایت  می‌کند.
این مسئول در ادامه از وجود شعرا و نویسندگان جوان فراوانی در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال بیان داشت: ما  می‌توانیم با کمترین حمایت از این قشر آنان را به بزرگترین نویسندگان و شاعران در  آینده تبدیل کرده و از تراوشات ذهنی آنان در پربار و غنی ساختن جامعه خود استفاده کنیم.

/ 0 نظر / 18 بازدید